top of page

Hakkımızda

1999 senesinde, “bulunduğu sektörü kendinin inşa etmesi” prensibinden yola çıkılarak PestGO geliştirilmiş ve üretimine başlanmıştır. 

 

Dünya’da, çalışmaları süren ve ancak “kısa vadeli-geçici çözüm” olarak tüketicilere sunulan haşere kovucu cihazlar yerine, 100 bin metrekareye kadar etkili, asgarî 10 yıl kullanım ömürlü, kesin haşere önleyici cihazlar üreterek tüketiciyle buluşturmuştur. 

 

Türkiye başta olmak üzere “elektronik haşere önleme” sektörünün kurucusu ve yönlendiricisidir. 

 

1999 senesinden günümüze geçen zaman zarfında, tüketicilerden gelen tüm geri bildirimleri değerlendirerek tecrübe hâline getirmiş ve bu tecrübeyi ürünlerine yansıtarak, donuklaşmaya fırsat tanımaksızın ürünlerini devamlı yenileyerek tüketicinin istifadesine sunmuş ve sunmaya devam etmektedir. 

 

Ar-Ge çalışmalarını kendi bünyesinde ve öz kaynaklarıyla gerçekleştiren, inovatif olmanın da ötesinde, özgün buluşlara imza atarak ezber bozan PestGO, 2005 senesinde “Türkiye Patent Ligi 5.”si olarak, tanınmış birçok endüstriyel markaya fark atmıştır. 

 

PestGO’nun amacı “taklit eden değil, taklit edilen olmaktır” ve tabiîdir ki taklitçileriyle olan hukuk mücadeleri de senelerdir sürdürmektedir. 

 

Zamanın şartlarına hızla ayak uyduran esnek yapımız, tecrübemiz ve daima yeni olan ürünlerimizle, şimdiye kadar olduğu gibi her zaman size özel çözümler sunmaya devam edeceğiz... 

bottom of page